Internet Banking

 

Waluty

BFG

 

Concordia Ubezpieczenia

PSD2

Który produkt lub usługa Banku najbardziej spełnia Twoje oczekiwania?

Aktualności

 • Google Pay w Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS

  2018-10-19 09:24

  Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia telefonem z systemem Android. Aplikacja ta bezpiecznie przechowuje Twoje dane i umożliwia płacenie za pomocą telefonu w sklepach stacjonarnych posiadających terminale płatnicze akceptujące płatności zbliżeniowe oraz w aplikacjach i na stronach internetowych wspierających płatności Google Pay.

 • Split Payment - płatność podzielona

  2018-06-27 15:24
  Bank Spółdzielczy w Łochowie uprzejmie informuje, że zgodnie z Ustawą z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw ( Dz. U.z 2018r. poz. 62), otworzył rachunek VAT dla każdego Klienta posiadającego rachunek rozliczeniowy w PLN.
   
 • Komunikat dot. zmian w Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych w Banku Spółdzielczym w Łochowie oraz w „Tabeli prowizji i opłat bankowych"

  2018-06-08 14:29

  Szanowni klienci

   

  Informujemy, iż z dniem 8 sierpnia 2018 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych  w Banku Spółdzielczym w Łochowie oraz w „Tabeli prowizji i opłat bankowych”.

  Zmiany w Regulaminie dotyczą głownie dostosowania ich treści do wymogów znowelizowanej ustawy o usługach płatniczych i mają na celu wprowadzenie przejrzystości w odniesieniu do opłat naliczanych przez Banki oraz zapewnienie informacji o wszelkich opłatach powiązanych z rachunkami płatniczymi poprzez zastosowanie jednolitej terminologii na terenie Unii Europejskiej.

 • RODO 2018

  2018-05-24 09:20

  Drogi Kliencie,

  Z dniem 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO").

  W związku z tym, udostępniamy dokument informujący o celu i zasadach przetwarzania przez Bank Spółdzielczy w Łochowie Twoich danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach związanych z przetwarzaniem wspomnianych danych. Pełną wersję dokumentu znajdziesz na naszej stronie www.bslochow.pl w zakładce Infromacje.

  Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

  Dziękujemy,